Opieka nad małżeństwem 84 i 74 lat

Rozpoczęcie

04/07/2019

Miejscowość

Schiffdorf 27619

Osoba podopieczna

Kobieta i mężczyzna

Wiek

84.74 lat

Waga

75.52 kg

Pan jest mobilny,ma początek demencji, stymulator serca. Pani jest po zawale.Jest mobilna, samodzielna, pomocna, z humorem i wielkim sercem. Państwo mieszkają w domu z tarasem, 10 minut od punktów handlowych. 5 min rowerem, 3 minuty autem. Auto do dyspozycji w celu wycieczek do Bremerhaven i wizyt do lekarza.

Rytm dnia: pobudka 09:00-09:30, śniadanie 10:00, kolacja 18:00, cisza nocna 22:00

Pielęgniarka: przychodzi do podawania leków

Wstawanie w nocy: Pan i Pani czasem wstają w nocy ale opiekunka nie musi się tym zajmować

Czas wolny:, 2-3 godziny przerwy po południu

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • choroby serca
  • osłabienie starcze