Opieka nad Panem 81 l.

Rozpoczęcie

13/09/2019

Miejscowość

26209 Hatten

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

81 lat

Waga

70 kg

Opis Podopiecznej/go:

Pan Helmut ma 81 lat i cierpi na raka prostaty, jego stan jest stabilny. Może sam wstawać i sam iść do toalety. Czasem , gdy ma gorszy dzień, potrzeba wsparcia.
większość czasu senior spędza w łóżku i ogląda TV, ale wstaje sam do toalety i mycia. Byłoby dobrze, gdyby opiekunka umiała go zmotywować do aktywności.

Senior mieszka na wsi, do Kirchhatten jest 4 km, jest dobra infrastruktura i połączenia.

Od 30 lat jest rozwidziony, ale była zona mieszka niedaleko i jest partnerem do rozmowy i pomaga w razie potrzeby, ona też będzie robić zakupy z opiekunką. Opiekunka otrzyma piękne mieszkanko na piętrze domu.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • 2 pokoje
  • łazienka
  • internet

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje mile widziane

Oferujemy

    Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/users/magito/public_html/probetreuung/pracawopiece.eu/2018/wp-content/themes/divi-child/single-offer.php on line 90

Schorzenia

  • udar
  • osłabienie starcze
  • inkontynencja
  • rak