Opieka do Pani 83 l.

Rozpoczęcie

01/07/2019

Miejscowość

Wendelstein

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

83 lat

Waga

68 kg

Sprawdzone zlecenie od 01.07 do 05.08/zastępstwo

Opis osoby podopiecznej:

Pani ma 83 lata. Podopieczna jest mobilna. Czynności codzienne takie jak mycie, czesanie, ubieranie wykonuje z pomocą opiekunki . Z racji wieku potrzebuje wsparcia przy wchodzeniu i schodzeniu ze schodów. Ma demencję, zapomina o różnych czynnościach takich jak mycie czy branie leków na nadciśnienie. Podopieczna nosi wkładki z racji częściowej inkontynencji. Jest osobą miłą , pogodnego usposobienia. Ma stomię.

Wzrost 165

Waga 68

Wiek 83 l

Na miejscu zlecenia pracują dwie opiekunki.

Opiekunka powinna mieć prawo jazdy, jeździ się do lekarza, do apteki itp.

Schorzenia: demencja, podwyższone ciśnienie, częściowa inkontynencja, stomia

Pflegedienst: brak

Czynności wykonywane przez podopiecznego :

- poruszanie się- samodzielnie

- transfer- brak

- toaleta- z pomocą

- higiena osobista/ mycie- z pomocą

- ubieranie- z pomocą

Wstawanie w nocy: tak, może się zdarzyć

Zakres obowiązków:

- gotowanie dla 2 osób

- sprzątanie

- pranie

- zakupy

Warunki domowe:

Pani Valet mieszka w dużym domu 400 m2 z ogrodem i basenem . Na piętrze mieszka studiujący wnuk. Bardzo sympatyczna rodzina. Dwa razy w tygodniu przychodzi Pani sprzątająca.

Warunki dla Opiekunki:

- opiekunka ma do dyspozycji pokój z Internetem, TV i osobną łazienką. Rodzinie zależy na tym aby opiekunka się dobrze czuła i są w stanie się dostosować.

Wymagania:

- dobra  znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie w opiece,

- serdeczna opiekunka, która potrafi chciałaby się integrować

- opiekunka musi pracować samodzielnie i przy tym umożliwiać decydowanie również podopiecznej

- dobra gospodyni domowa

- prawo jazdy

Warunki zatrudnienia:

-Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje
  • referencje mile widziane
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • inkontynencja
  • demencja
  • stomia