Opieka do Pani 85 lat

Rozpoczęcie

26/06/2019

Miejscowość

Rhede 46414

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

85 lat

Waga

85 kg

Stałe zlecenie od

Do opieki jest starsza samotna Pani w wieku 85 lat.  Kobieta cierpi na osłabienie starcze, inkontynencję i demencje.  Po przebytym udarze, Pani w przez większość czasu leży w łóżku dlatego wszelkie czynności takie jak higiena i mycie wykonuje się w łóżku. Czasami jak przyjdzie syn lub synowa, wtedy transferuje się Panią na wózek.  Codziennie rano przychodzi Pflegedinst rozkłada leki. Opiekunka pomaga seniorce w codziennych czynnościach takich jak toaleta, mycie, higiena, oraz prowadzi gospodarstwo domowe. Z czasem wolnym nie ma problemu, do miasta jest 15-20 min spacerkiem, seniorkę można zostawić samą w łóżku i wyjść na przerwę. Pani jest spokojna i wyciszona.

Dom Obok mieszka syn, który jest do jej dyspozycji w razie potrzeby. Jeśli trzeba babcie wykąpać, to przychodzi rodzina. O godzinie 20.00 seniorka idzie spać a nawet wcześniej, a wstaje ok. godz. 8:00.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • osłabienie starcze
  • inkontynencja
  • demencja