Opieka do Pani 86 lat.

Rozpoczęcie

01/07/2019

Miejscowość

Isselburg

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

86 lat

Waga

68 kg

Do opieki Pani w wieku 86 lat, podopieczna jest osobą chodzącą, choruje na osteoporozę, zapalenie rogówki oka i ma problemy z nerkami.

Trzy razy w tygodniu poniedziałek/środa/piątek podopieczna jeździ na dializy w godzinach 12:00-19:00 i w tym czasie Opiekunka ma czas wolny. Nie ma wstawania nocnego. Pani jest zdrowa psychicznie, nie ma demencji. Należy jej pomóc w higienie, ubieraniu, zakupach, gotowaniu. Zlecenie na 6 tyg. z możliwością przedłużenia.

Podopieczna mieszka w tzw. sypialni Isselburga, dokładnie w Helden (osiedle domków jednorodzinnych). Do najbliższych sklepów jest ok. 3-4 km, z podopieczną trzeba też czasem pojechać np. do fryzjera, dlatego prawo jazdy jest wymagane. Na dializy seniorka jeździ sama taksówką. Pani zna drogę do sklepów itd., więc wszystko opiekunce pokaże/powie którędy jechać. Samochód jest nowy, vw polo, manualny.

Warunki dla Opiekunki:

  • internet
  • auto

ZAKRES CZYNNOŚCI

Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach. Aktywowanie Podopiecznej.Prowadzenie lub pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku.

WYMAGANIA:

- Komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego/ warunek konieczny

- Doświadczenie w opiece

- Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

- Prawo jazdy

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • osteoporoza