Opieka na Panią 93 l.

Rozpoczęcie

19/07/2019

Miejscowość

90425 Nürnberg

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

93 lat

Waga

51 kg

Pani jest bardzo miła, chętnie uczy niemieckiego. Chodzi przy rolatorze. Stara się być aktywna, chce jak najwięcej czynności wykonywać samodzielnie. Ma bardzo miłą i pomocną rodzinę  - cztery córki. Jedna mieszka w tej samej miejscowości. Córki rzadko odwiedzają mamę. Seniorka ma założony cewnik. Wymaga wsparcia/asekuracji przy myciu, ubieraniu. W nocy jeżeli podopieczna wstaje to nie potrzebuje pomocy opiekunki.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • cewnik