Opieka nad małżeństwem

Rozpoczęcie

14/09/2019

Miejscowość

46414 Rhede

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

91 lat

Waga

75 kg

Opis Podopiecznej/go:

Plan dnia:
Rano przychodzi Pflegedienst, daje zastrzyk i leki, później jest śniadanie. Po tym ubieranie, pielęgnacja ciała. Po obiedzie jest odpoczynek, po południu piją kawę, oglądają telewizję. Po kolacji również chętnie oglądają TV i czytają książki.

Pan: osłabienie  starcze, COPD- choroby płuc, możliwe używanie koncentratora tlenu, osteoporoza, zaburzenia snu,

Pani: osłabienie starcze, po udarze, osteoporoza, inkontynencja, zaburzenia rytmu serca,

Pielęgniarka: tak, przychodzi, daje leki

Zakres obowiązków

  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet

Wymagania

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje mile widziane
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • osteoporoza
  • zaburzenia serca
  • inkontynencja