Opieka nad mobilnym małżeństwem

Rozpoczęcie

01/07/2019

Osoba podopieczna

Kobieta i mężczyzna

Wiek

93 lat

Waga

64 kg

Pani po udarze nie rozmawia więcej, zorientowana czasowo, osobowo i sytuacyjnie, osłabienie starcze, inkontynencja, porusza się samodzielnie o rolatorze lub lasce. W domu jest krzesełko prysznicowe i toaletowe. Wymaga pomocy przy myciu się i ubieraniu

W domu mieszka Pan, 3 razy w tygodniu jeździ taksówką na dializy, porusza się o rollatorze i lasce. Robi przy sobie wszystko sam, miemniej jednak przyda się asekuracja podczas mycia się i ubierania.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu

Warunki dla Opiekunki

  • 2 pokoje
  • łazienka
  • internet
  • tv
  • telefon

Wymagania

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • osłabienie starcze