Opieka nad Panem 82

Rozpoczęcie

01/07/2019

Miejscowość

Apensen 21641

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

82 lat

Waga

60 kg

Pan w wieku 82 lat (PG2), w 2000 roku przeszedł zawał serca, a w 2011 udar, przez który ma niesprawne (ograniczone) lewe ramię. Cierpi na inkontynencję. Porusza się samodzielnie i przy rollatorze, wymaga pomocy przy myciu, pielęgnacji ciała, przebieraniu. Podopieczny jest osobą spokojną, lubi naturę, spacery.

Czas wolny – standardowa codzienna pauza + jeden cały dzień wolnego w tygodniu

W domu jest też kot, którym zajmuje się sam podopieczny i który większość czasu spędza na zewnątrz. Opiekunka nie musi się nim zajmować.

Pielęgniarka: tak, raz dziennie podaje lekarstwa

Wstawanie w nocy: Może się zdarzyć

Warunki domowe:  dom jednorodzinny, blisko centrum. Blisko do sklepów.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • choroby serca