Opieka nad Panem 91

Rozpoczęcie

28/06/2019

Miejscowość

Borken 46325

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

91 lat

Waga

85 kg

Pan jest mobilny, miły i otwarty, generalnie samodzielny, przy kąpielach wymaga pomocy. Ma problemy z orientacją.

Rytm dnia: Pan wstaje wcześnie rano i pije kawę, następnie śniadanie 08:00-08:30, obiad 11:30, po obiedzie kawa, kolacja 17:00-17:30

  • poruszanie się – wstaje sam, porusza się za pomocą rolatora i laski
  • toaleta – samodzielnie
  • higiena osobista/ mycie- myje się sam, ale czasami potrzebuje wsparcia
  • ubieranie- samodzielnie
  • jedzenie- samodzielnie

OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU PRZYCHODZI POMOC DOMOWA I W GODZ. 8.00-15.00 BĘDZIE POMAGAĆ OPIEKUNCE.

Opiekunka nie musi mieć prawa jazdy ale jak ma to jest samochód do dyspozycji

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv
  • telefon

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • choroby serca
  • osłabienie starcze
  • cukrzyca