Opieka nad Panią 81 l.

Rozpoczęcie

01/09/2019

Miejscowość

22949 Ammersbeck

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

81 lat

Waga

68 kg

Miejscowość: 22949 Ammersbeck

Osoba podopieczna:

  1. Wzrost: 160 cm
  2. Waga: 68 kg
  3. Wiek: 81 lat

Opis Podopiecznej/go:

Pani Zimmermann mieszka na wiosce z 9000 tyś mieszkańców.  Jest milą i spokojna seniorką.

W przyszłości parę razy upadla i przez to złamała rękę i miednicę. Przybywała w czerwcu  w szpitalu po lekkim udarze i złamaniu barku. Pani jest samodzielna. Potrzebuje trochę czasu żeby się przyzwyczaić do nowych osób.

Seniorka ma zawroty głowy.

Schorzenia: po udarze , osłabienie starcze , osteoporoza

Pielęgniarka: brak

Czynności wykonywane przez podopieczną:

  1. poruszanie się – Rollator
  2. toaleta – samodzielnie ( czasami w nocy potrzebna pomoc)
  3. higiena osobista/ mycie- z pomocą
  4. ubieranie- z pomocą
  5. jedzenie- samodzielnie

Wstawanie w nocy:

1-2 razy czasami jest potrzebna pomoc opiekuna

Zakres obowiązków:

  1. prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
  2. opieka nas osoba podopieczna (, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe:  Dom jednorodzinny 130 m2  , taras , 2 min autem na zakupy , 5 min piechotą , jak jest potrzeba przychodzi ogrodnik . 1 w tyg pani sprzątająca do mycia okien

Wyposażone 2 pokoje ( salon, sypialnia) 30 m 2 , Internet , telewizor , radio , samochód do dyspozycji

2-3 godz dziennie czas wolny , 2 razy po pół dnia wolne seniorka zajmuje się wtedy sama

. Wymagania:

  1. znajomość j. niemieckiego gut
  2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami
  3. gotowość do pracy w okresie
  4. prawo jazdy mile widziane

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu

Warunki dla Opiekunki

  • 2 pokoje
  • internet
  • tv

Wymagania

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje mile widziane

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • osteoporoza
  • osłabienie starcze