Opieka nad Panią 83 l.

Rozpoczęcie

28/08/2019

Miejscowość

31608 Marklohe

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

83 lat

Waga

100 kg

Seniorka jest diabetyczka i przyjmuje insulinę , ma również problemy z chodzeniem ( kolana) Pflegegrad 2

W domu mieszka jeszcze Pan Goebel który jest samodzielny , do tej pory zajmował się żoną ale powoli już sobie nie radzi i potrzebuje pomocy przy np. gotowaniu.

Warunki domowe:  Dom Jednorodzinny z tarasem i balkonem

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv
  • telefon

Wymagania

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • osteoporoza
  • cukrzyca