Opieka nad Panią 83l.

Rozpoczęcie

10/06/2019

Miejscowość

21614 Buxtehude

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

83 lat

Waga

53 kg

Zastępstwo od 10.06.2019 do 10.07.2019

Seniorka ma 83 lata i sama sobie szuka opiekunki, bo chciałaby mieć towarzystwo. Kobieta jest sprawna umysłowo i czuje się osamotniona po śmierci męża. Jest osobą sympatyczną, która ceni sobie relacje z innymi. Pani porusza się przy balkoniku i krótkie odległości pokonuje samodzielnie. Mile widziane wsparcie przy higienie, czy ubieraniu. Seniorka nosi wkładki. Po schodach chodzi sama lub z pomocą windy, zależnie od formy. Po zakupy dotychczas jeździła autem , potrzebuje jednak wsparcia. Do gruntownego sprzątania przychodzi sprzątaczka, a do ogrodu ogrodnik. Opiekunka gotuje dla siebie i seniorki. Opiekunka ma do dyspozycji  pokój z tarasem i łazienką.

44.000 tysięczne miasto Buxtehude oferuje dużo możliwości zakupów, spędzania wolnego czasu, piękne stare miasto. Ponadto do dyspozycji jest auto Chevrolet Matiz w automacie. Czas wolny jest ustalany elastycznie, według potrzeb opiekunki. Ponieważ seniorka może zostać sama

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • osłabienie starcze
  • inkontynencja