Opieka nad Panią 84l.

Rozpoczęcie

30/06/2019

Miejscowość

Isselburg

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

84 lat

Do opieki Pani w wieku 84 lat, podopieczna jest osobą chodzącą, choruje na osteoporozę i ma problemy z nerkami. Trzy razy w tygodni poniedziałek/środa/piątek podopieczna jeździ na dializy w godzinach 12:00-19:00 i w tym czasie Opiekun ma czas wolny. Nie ma wstawania nocnego, Pani nie ma demencji. Należy jej pomóc w higienie, ubieraniu, zakupach, gotowaniu.O

Opiekunka musi mieć prawo jazdy. Na dializy seniorka jeździ sama taksówką. Pani zna drogę do sklepów itd., więc wszystko opiekunce pokaże/powie którędy jechać. Samochód jest nowy, vw polo, manualny – fajnie się prowadzi.

Dla opiekunki pokój, Internetem oraz auto.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • osteoporoza
  • osłabienie starcze