Opieka nad Panią 87 lat

Rozpoczęcie

06/07/2019

Miejscowość

Bernstedt 27616

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

87 lat

Waga

60 kg

Seniorka mieszka w domu po remoncie z pięknym ogrodem. Ma bardzo serdeczną rodzinę.

Fizycznie Pani jest sprawna, nie przyjmuje wielu leków i bardzo długo radziła sobie sama.
Porusza się samodzielnie, czasem nawet robi coś w ogrodzie. W nocy sama wstaje do toalety i sama wraca do łóżka, nie trzeba jej pilnować przy tym.

Rodzina życzy sobie kochaną opiekunkę, z dobrym niemieckim, która będzie towarzyszyć babci przy zakupach i spacerach. Seniorka chciałaby jeszcze wspólnie gotować i spędzać razem czas.

Rodzina mieszka w okolicy, w razie potrzeby zostają z seniorką

Schorzenia: demencja

Pielęgniarka: podaje leki

Wstawanie w nocy: sporadycznie

Czas wolny- 2 godz dziennie, 2 wolne popołudnia. Seniorka zostaje sama lub z rodziną.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • osłabienie starcze
  • demencja