Opieka nad Panią 97 lat

Rozpoczęcie

11/07/2019

Miejscowość

Troisdorf 53842

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

97 lat

Pani 97 lat, jest osobą mobilną. Porusza się przy rollatorze, Cierpi na astmę oraz inkontynencję. Wymaga wsparcia w czynnościach takich jak: pielęgnacja i higiena ciała, ubieranie, mycie, toaleta. Je i pije samodzielnie. Pani jest miłą i towarzyską osobą, lubi chodzić na spacery oraz lubi śpiewać.

Córka oraz syn podopiecznej mieszkają nieco dalej, córka w Sankt Augustin, syn w Berlinie. Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym w mieście, blisko centrum.

Wstawanie w nocy: może się zdarzyć

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • astma
  • osłabienie starcze
  • inkontynencja