Opieka nad Panią 98 lat

Rozpoczęcie

10/07/2019

Miejscowość

Wesel 46487

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

98 lat

Waga

65 kg

Pani Margarette mieszka sama w mieszkaniu. Nie ma zwierząt.  Chętnie chodzi na spacery, jeżeli czuje się na siłach. Plan dnia zależy od jej samopoczucia. Czasem większość dnia spędza w łóżku, a czasem robi nawet 2 spacery. Po obiedzie zwykle odpoczywa. Wieczorami kolacja i oglądanie telewizji.Pani mieszka na wsi.

Zakupy będą organizowane przez rodzinę.  (sklep ok. 7 km oddalony od mieszkania)

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • osteoporoza
  • choroby serca
  • osłabienie starcze
  • zaburzenia serca
  • inkontynencja