Opieka nad Panią

Rozpoczęcie

11/07/2019

Miejscowość

Niedereschach - Kappel 78078

Osoba podopieczna

Kobieta

Podopieczna mieszka w domu jednorodzinnym, ma osłabienie starcze, zaburzenia rytmu serca i skoliozę. Babcia porusza się na wózku. Dobrze pomaga przy transferze. Babcia wstaje rano i lubi dłużej posiedzieć wieczorem.Podopieczna ma kota.  Pani lubi spędzać czas na świeżym powietrzu. Nie potrzebuje dużo uwagi,  sama też lubi spędzać czas.

Wstawanie w nocy: brak/w razie potrzeby

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • choroby serca
  • osłabienie starcze