Opieka nad Paniami – Oferta dla mezczyzny

Rozpoczęcie

30/06/2019

Miejscowość

Wiesweg

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

86 lat

Waga

80 kg

OPIEKUNKA OSOBY STARSZEJ

Miejsce pracy: Niemcy,Reken

OPIS PODOPIECZNEGO: Poszukujemy opiekunki do  dwóch pań, Panie cierpią na Osłabienie starcze,osteoporoze oraz są po udarze.

Praca w domku jednorodzinnym na wsi. Rodzeństwo 3 osoby (dwie kobiety i mężczyzna) poszukują Pani, która pomoże im prowadzić dom. Opieki potrzebują tylko dwie panie, ponieważ mężczyzna jest zdrowy i aktywny zawodowo, więc cały dzień jest w pracy, a kiedy wraca do domu sam się sobą zajmuje i jest bardzo przyjazny.

Panie potrzebują pomocy przy ubieraniu się, myciu, chodzeniu po schodach i przy jedzeniu (krojenie jedzenia na mniejsze kawałki). Nikt nie ma demencji

Dla Opiekunki: własny pokój na piętrze,Internet

WYMAGANY JĘZYK DOBRY LUB KOMUNIKATYWNY DOBRY

ZAKRES CZYNNOSĆI
Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
Aktywowanie Podopiecznego
pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, robienie zakupów, utrzymywanie porządku

WYMAGANIA:
Dobra lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego / warunek konieczny
Doświadczenie w opiece
Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość

GWARANTUJEMY:
Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
Odprowadzane składki ZUS
BEZPŁATNY TRANSPORT LUB ZWROT KOSZTÓW
Opieka Koordynatora na miejscu
Stały kontakt z pracownikami Probetreuung

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet
  • tv

Wymagania

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu dobrym
  • referencje mile widziane

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • osteoporoza
  • osłabienie starcze