Opieka nad samodzielną Panią 85 lat

Rozpoczęcie

17/06/2019

Miejscowość

Weidhagen

Osoba podopieczna

Kobieta

Wiek

85 lat

Waga

65 kg

Poszukujemy opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim oraz prawem jazdy do komunikatywnej, towarzyskiej seniorki w Weidhagen.

Opis podopiecznej:
wiek 85 lat
waga 65 kg
wzrost 163 cm

Choroby: po udarze, po zawale, osteoporoza, osłabienie starcze, początek demencji, 2 protezy kolan, prawa proteza biodra

Seniorka jest komunikatywna, kochana i towarzyska. Lubi czytać, kocha dzieci, gry zespołowe. Porusza się przy balkoniku, spacery na wózku, do dyspozycji lift na schodach, lift w wannie, krzesełko toaletowe i pod prysznicem.
Brak transferu.
Podopiecznej nie trzeba ciągle towarzyszyć, może i lubi trochę czasu pobyć sama. Do podopiecznej przychodzi pielęgniarka, która rozdziela leki oraz pomaga przy podstawowej pielęgnacji.

Rytm dnia: ok. 9.00 śniadanie, 12.00 obiad, 18.30 kolacja, 20.00 podopieczna idzie spać.

Zakres obowiązków

  • pomoc w higienie osobistej
  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • łazienka
  • internet
  • tv

Wymagania

  • doswiadczenie w opiece nad osobami starszymi
  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje
  • prawo jazdy

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • osteoporoza
  • choroby serca
  • osłabienie starcze
  • początki demencji