Opieka nad seniorem 92 l.

Rozpoczęcie

01/09/2019

Miejscowość

Bonn

Osoba podopieczna

Mężczyzna

Wiek

92 lat

Waga

75 kg

Opis Podopiecznej/go:

Pan jest bardzo miłym , z humorem panem.  Pan Oskar jest po wylewie i miał zawal serca.

Ma depresję. Pan Oskar jest alergikiem. Potrzebuje przy poruszeniu pomoc Opiekuna.

Nie trzyma moczu . Pflegegrad 2 . Zakupy robi się z rodziną.

Schorzenia: Depresja, nie trzymanie moczu, po zawale serca, alergia, zapalenie kości i stawów, po udarze, 3 Bypass.

Pielęgniarka: tak 1 dziennie rano, 2 razy w tyg do pielęgnacji i podawania leków.

Czynności wykonywane przez podopieczną:

  1. poruszanie się – Rollator , z pomocą ,
  2. toaleta – czasami potrzebuje pomocy
  3. higiena osobista/ mycie- 2 razy w tyg przyjeżdża Pfelgedienst
  4. ubieranie- sam ale czasami potrzebuje pomoc
  5. jedzenie- tylko przygotowanie

Wstawanie w nocy:  1 – z pomocą opiekunki

Zakres obowiązków:

  1. prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie) zakupy z członkiem rodziny
  2. opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki domowe:   mieszkanie 64 m2 z tarasem

 Wymagania:

  1. znajomość j. niemieckiego: Komunikatywny
  2. doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami

Warunki zatrudnienia:

Umowa zlecenie

Zakres obowiązków

  • pomoc w ubieraniu
  • aktywizowanie osoby podopiecznej
  • prowadzenie gospodarstwa domowego: sprzątanie, gotowanie, zakupy
  • dotrzymywanie towarzystwa

Warunki dla Opiekunki

  • pokój
  • internet

Wymagania

  • znajmomosc jezyka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • referencje mile widziane

Oferujemy

  • Ubezpiecznie
  • oplacony transport
  • legalna forma wspolpracy i oplacone skladki ZUS
  • zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego
  • stały kontakt z koordynatorem

Schorzenia

  • udar
  • choroby serca
  • inkontynencja
  • alergia
  • depresja
  • reumatyzm