Oferta świąteczna PREMIA - Zastępstwo do Seniora

Numer oferty: 000061
Rozpoczęcie
04/12/2020
Miejscowość
Neuenkirchen
Osoba podopieczna
Mężczyzna
Wiek
77
Waga
75
Okres
1,5 miesiąca

Pan w wieku 77 lat, sympatyczny, stosunkowo sprawny i zdrowy. Jego rodzina ma sad, gdzie zatrudnia również osoby z Polski. Jeszcze do niedawna pan był kompletnie samodzielny, prowadził sam auto, gotował i prowadził dom. Podopieczny jest osłabiony i potrzebuje kogoś, kto będzie go wspierał w codziennych czynnościach. Porusza się przy rollatorze i o lasce. Higienę osobistą wykonuje samodzielnie, potrzebuje lekkiej pomocy w opiece. Nosi pieluchomajtki, które należy mu zalozyc. Ważne, aby opiekunka była osobą serdeczną, miłą. Prawo jazdy również jest ważne, ponieważ podopieczny lubi jeździć do kawiarni, czasem do sklepu. Samochód Mercedes w automacie. Osobą do kontaktu jest syn, który mieszka niedaleko.

Syn odwiedza seniora raz w tygodniu, rodzina jest bardzo mila.

Opiekunka ma do dyspozycji mieszkanie na piętrze domu. Podopieczny kładzie się spać ok. 22, wstaje ok. 8. Na zakupy jeździ się z seniorem, on za wszystko płaci, nie żałuje pieniędzy. Z relacji obecnej opiekunki zlecenie jest bardzo fajne, warunki są bardzo dobre. Przerwy 13:00 – 15:00 codziennie, dodatkowy czas wolny do uzgodnienia. Sklepy spożywcze 10 min. samochodem.

Schorzenia

  • przebyty zawal w 2005 roku,
  • zaburzenia rytmu serca,
  • problemy z jednym okiem (źle widzi)

Zakres obowiązków

  1. prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
  2. opieka nad osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych, spacery)

Warunki dla Opiekunki

  • 60m2 mieszkanie z Internetem, TV - Polska, Tel
  • czas wolny

Wymagania

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego
  • prawo jazdy
  • doświadczenie w opiece

Oferujemy

• Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
• Niemieckie ubezpieczenie,
• Pełen pakiet składek,
• Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
• Organizacja transportu
• Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
• Szkolenia językowe
• Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
• Uczciwość, terminowość, rzetelność

Pola znaczone są wymagane.