Opieka na małżeństwem, głównie do Seniorki !

Numer oferty: 000143
Rozpoczęcie
28/01/2021
Miejscowość
Vlotho
Osoba podopieczna
Małżeństwo
Wiek
86
Waga
55
Okres
6 tygodni

Pomoc potrzebna jest głównie do seniorki, Senior nie lubi przyjmować pomocy. Seniorka od kilku lat cierpi na chroniczny ból głowy. Momentami traci równowagę (istnieje ryzyko upadku), dlatego przy przemieszczaniu się potrzebuje pomocy.
Seniorzy tymczasowo przebywają w domu spokojnej starości, przez co ich stan nie jest znany (zakaz odwiedzin). Łóżko medyczne w razie konieczności będzie zorganizowane.

Senior w tym tygodniu przejdzie laserowa operację oka. Seniorzy jeszcze w domu spokojnej starości zostaną zaszczepieni przeciw Koronawirusie.

Seniorka powinna uczestniczyć w domowych zajęciach typu gotowanie itp. Małżeństwo je chętnie, dlatego dobre umiejętności gotowania będą na plus.

Seniorzy oczekują solidnego dbania o czystość w domu. Małżeństwo chętnie pije kawę popołudniami oraz lubi domowe ciasta.

Schorzenia

Senior: zaburzenia rytmu serca, osłabienie starcze, cewnik, zawroty głowy, bóle pleców (blokada).
Seniorka: osteoporoza, alergie, artroza, osłabienie starcze, lekka inkontynencja, chroniczny ból głowy, zawroty głowy, proteza biodra.

Zakres obowiązków

Prowadzenie gospodarstwa domowego (sprzątanie, zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, małe prace w ogrodzie). Opieka nad osobami podopiecznymi (higiena, pomoc w codziennych czynnościach życiowych, dbanie o dobre samopoczucie, spacery).

 

Warunki dla Opiekunki

Seniorzy mieszkają na parterze, opiekunka ma do dyspozycji całe pierwsze piętro – sypialnia, salon, własna, mała kuchnia oraz łazienka,TV, Internet.
Przerwy: 2 godziny codziennie od 13 – 15 i dwa wolne przedpołudnia lub popołudnia (do uzgodnienia).

 

Wymagania

Znajomość języka niemieckiego: na poziomie dobrym/komunikatywnym. Doświadczenie w opiece. Prawo jazdy -mile widziane (Do dyspozycji auto typu kombi, w razie braku prawa jazdy, dzieci seniorów służą pomocą). Palenie tylko na zewnątrz. 

Oferujemy

Ubezpieczenie

Bezpieczną i legalną pracę

Opłacone składki ZUS

Atrakcyjne zarobki i terminowe wypłaty wynagrodzenia

Premie

Całodobowe wsparcie koordynatorów

Doradztwo prawne

Bezpłatne szkolenia językowe

Pola znaczone są wymagane.