Opieka nad Seniorką 81 lat

Numer oferty: 000019
Rozpoczęcie
13/10/2020
Miejscowość
57234 Wilnsdorf
Osoba podopieczna
Kobieta
Wiek
81
Waga
49
Okres
2 miesiące

Seniorka ma 81 lat i ma zaawansowaną demencję. Ma inkontynencję moczową i kałową, nocą nie jest potrzebna pomoc w kwestii inkontynencji. Z powodu udaru (2017) ma lekko ograniczoną lewą stronę (ręka i noga). 3 razy w tygodniu chodzi do Tagespflege. Senior ma 80 lat i do tej pory razem z córką opiekował się swoją żoną, najprawdopodobniej będzie ją również mył (do tego czasu robiło to PD). W domu jest winda schodowa, która nie jest obecnie używana, ale jest specjalny sprzęt, który ułatwia poruszanie się po schodach, który po wcześniejszym pokazaniu, również powinien być używany przez opiekunkę. Przy transferze seniorka pomaga. Jej demencja nie objawia się w żaden sposób agresją.

Schorzenia

zaawansowana demencja

osłabienie starcze

inkontynencja

Zakres obowiązków

prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie) opieka nad osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych, spacery z użyciem wózka)

Warunki dla Opiekunki

pokój, Internet, TV, czas wolny – 2 godziny dziennie (godziny do ustalenia) + 2 połowy dnia lub cały dzień wolny (zastępuje senior lub Tagespflege)

Wymagania

znajomość j. niemieckiego: gut/komm prawo jazdy: nie, palenie nie

doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami

gotowość do pracy w okresie świątecznym

Oferujemy

Ubezpiecznie

Ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych

Składki emerytalno-rentowne i zdrowotne

oplacony transport

zakwaterowanie i wyzywienie w domu podopiecznego

stały kontakt z koordynatorem

Pola znaczone są wymagane.