magito@magito.pl"/>

Praca dla opiekunki z niezwykle przyjazną seniorką!

Numer oferty: 000807
Rozpoczęcie
25/10/2024
Miejscowość
Borken
Osoba podopieczna
Kobieta
Wiek
97
Waga
70
Okres
6 tygodni

Nasza seniorka to bardzo kulturalna i przyjazna osoba, która ceni sobie towarzystwo i chętnie pogawędzi. Porusza się przy rolatorze, co wspiera jej mobilność. Jest byłą księgową, co świadczy o jej inteligencji i umiejętnościach organizacyjnych.

Nie ma bliskiej rodziny, ponieważ nie doczekała się dzieci, ale jej otwartość i pozytywne podejście sprawiają, że czas spędzony z nią jest niezwykle przyjemny.

Schorzenia

  • cukrzyca insulinowa;
  • problemy z poruszaniem się.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie gospodarstwa domowego;
  • opieka nad osobą podopieczną;
  • pomoc przy ubieraniu się;
  • wsparcie przy higienie/ myciu się.

Warunki dla Opiekunki

Dom jednorodzinny w mieście, nieopodal sklepu. Do dyspozycji opiekunki: pokój, TV i Internet, 2-3 h dziennie czasu wolnego i 1 dzień lub dwa popołudnia w tygodniu wolne (do ustalenia). Raz w tygodniu przychodzi pomoc domowa.

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego poziom: komunikatywny;
  • mile widziane referencje;
  • płeć: kobieta;
  • można palić na zewnątrz.

Oferujemy

  • podstawa: 1600 €;
  • terminowe wypłaty na czas;
  • bezpieczny Transport „spod domu do domu”;
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • ubezpieczenie w niemieckiej kasie chorych;
  • elastyczny okres zleceń;
  • stały kontakt z opiekunem kontraktu;
  • opiekę koordynatora na terenie Niemiec;
  • premie i bonusy dla stałych pracowników.

Pola znaczone są wymagane.