Praca w opiece przy serdecznym małżeństwie!!

Numer oferty: 000313
Rozpoczęcie
17/09/2021
Miejscowość
Bremen
Osoba podopieczna
Małżeństwo
Wiek
93, 87
Waga
90; 56
Okres
2 tyg.

Senior potrzebuje pomocy w codziennych czynnościach, ma 92 lata  i cierpi na polineuropatię. Porusza się na wózku. Trzeba transferować, ma niewładną prawą noge. Jest bardzo slaby. Senior nosi pampersy, ale grubsza potrzebę zgłasza i trzeba go zawieźć do toalety i przesadzić. Jest kochany, czasem sobie zaklnie, bo nie może pogodzić się ze swoim stanem, ale zaraz przeprasza za nieodpowiednie słownictwo.

Senior: po udarze w kwietniu tego roku, początek demencji, osłabienie starcze, inkontynencja.

Seniorka: problemy z plecami i kolanami

Zakres obowiązków

  • prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, pranie)
  • opieka nas osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych)

Warunki dla Opiekunki

  • Pokój,
  • osobna łazienka,
  • Internet,
  • Czas wolny 2 godz dziennie ,razy po pół dnia lub cały dzień.
  • Dom w mieście, przy centrum. Do sklepu 8 min  rowerem, 15 min pieszo.

Wymagania

  • znajomość j. niemieckiego: kom/ gut, palenie tylko na zewnątrz
  • doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami : doświadczona

Oferujemy

  • Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
  •  Niemieckie ubezpieczenie,
  •  Pełen pakiet składek,
  •  Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
  •  Organizacja transportu
  •  Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
  • Szkolenia językowe
  • Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
  • Uczciwość, terminowość, rzetelność
  • Stawka: 1300E

Pola znaczone są wymagane.