Praca w opiece!! Zaopiekuj się przyjaznym seniorem!!

Numer oferty: 000331
Rozpoczęcie
17/09/2021
Miejscowość
45128 Essen
Osoba podopieczna
Mężczyzna
Wiek
97
Waga
60 kg
Okres
2,5 msc.

Senior ma złamał palca i nosi szynę, a druga ma stan zapalny, dlatego potrzebuje pomocy. Nie ma demencji, wszystko do nie dawna sam robił. Parę dni temu upadł i przez to nie czuje się pewnie na nogach. Senior jest bardzo przyjazny, a rodzina serdeczna. Mieszka na parterze w domu wielorodzinnym. Siostrzenica mieszka na piętrze i ma pieska, którego zostawia u podopiecznego od czasu do czasu.

Schorzenia

  • Osłabienie starcze,
  • słaby słuch,
  • słaby wzrok.

Zakres obowiązków

  • prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy- (nie koniecznie, rodzina może robić zakupy), gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie)
  • opieka nad osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych, spacery)

Warunki dla Opiekunki

  • Warunki domowe: mieszkanie w centrum miasta,
  • Zakupy:  10 min pieszo, 5 min rowerem
  • Warunki dla Opiekunki: pokój, Internet,
  • Czas wolny: 2 h dziennie po ustaleniu z rodziną, w tym czasie z podopieczną zostanie z rodziną, lub zostanie sama. Dodatkowo 2 popołudnia w tygodniu, podopieczna zostanie sama lub z rodziną.

Wymagania

  • język niemiecki: komunikatywny+,
  • palenie tylko na zewnątrz,
  • rzetelność w wykonywaniu pracy.

Oferujemy

  • Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
  • Niemieckie ubezpieczenie,
  • Pełen pakiet składek,
  • Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
  • Organizacja transportu
  • Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
  • Szkolenia językowe
  • Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
  • Uczciwość, terminowość, rzetelność
  • Stawka: 1350E+ 50E za nocne wstawanie

Pola znaczone są wymagane.