Praca w opiece przy przyjaznej seniorce!!

Numer oferty: 000326
Rozpoczęcie
17/09/2021
Miejscowość
Salzgitter
Osoba podopieczna
Kobieta
Wiek
81
Waga
100
Okres
1 msc

Do opieki Pani 81 lat, około 100 kg, która ma Inkontynencję, jest  po udarze i siedzi na wózku. Trzeba pilnować aby przypinać podopieczną pasami do wózka ponieważ zdarzało jej się spaść z niego. Córka pomaga przy transferze, do dyspozycji jest lift co ułatwia przesadzanie Pani z łóżka na wózek.  Ma niesprawną lewą rękę i lekki paraliż lewej strony ciała. Z Panią jest dobra komunikacja. Podopieczna nosi pampersy ale grubszą potrzebę zgłasza na toaletę. Podstawowe codzienne mycie robi opiekunka w łóżku a generalna kąpiel z córką raz w tygodniu. Dwa razy dziennie córka pomaga przy seniorce. Córka mieszka w okolicy. Ona też robi zakupy , ponieważ sklep jest daleko. Niczego nie brakuje, rodzina kupuje wszystko co trzeba a nawet więcej.

Schorzenia

  • Inkontynencja,
  • udar,
  • osłabienie starcze,
  • nadwaga,
  • paraliż lewej strony ciała

Zakres obowiązków

  • Dbanie o dobre samopoczucie oraz asystowanie w codziennych czynnościach
  • Aktywowanie Podopiecznej
  • Prowadzenie gospodarstwa domowego, utrzymywanie porządku.

  • Pani mieszka z mężem, który nie jest do opieki. Małżeństwo mieszka samotnie w jednorodzinnym domu. Dla Opiekunki pokój z tv, Internetem, telefonem.
  • W domu jest bardzo miła atmosfera, seniorowie za wszystko dziękują, są cały czas uśmiechnięci. Seniorze chcą, żeby opiekunka miała jak najmniej pracy.
  • Przerwy : po obiedzie 2 godziny przerwy, 2 popołudnia. Niedziela jest dniem wolnym.

Wymagania

  • Cierpliwość, pogodna natura i życzliwość,
  • język niemiecki: komunikatywny

Oferujemy

  • Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
  •  Niemieckie ubezpieczenie,
  •  Pełen pakiet składek,
  •  Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
  •  Organizacja transportu
  •  Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
  • Szkolenia językowe
  • Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
  • Uczciwość, terminowość, rzetelność
  • Stawka: 1100E

Pola znaczone są wymagane.