Zastępstwo do małżeństwa - oferta ze świętami! Premia do 300 E !!!

Numer oferty: 000058
Rozpoczęcie
04/12/2020
Miejscowość
27404 Heeslingen
Osoba podopieczna
Małżeństwo
Wiek
81
Waga
50
Okres
3 miesiące

Pan Johan ma 81 lat i miał udar 5 lat temu, po tym jego mobilność bardzo się ograniczyła. Umysłowo , jak na swój wiek jest sprawny , siedzi na wózku i po domu sam na nim jeździ. Trzeba panu pomagać przy wstawaniu i siadaniu. Jest słaby na nogach. Lewostronnie nie może poruszać ramieniem tak jak powinien, dlatego potrzebuje pomocy przy smarowaniu chleba czy krojeniu mięsa itp.  Senior pomaga zawsze, gdzie i jak tylko może, by nie być zbyt dużym obciążeniem.  Senior ma  cewnik, dla pewności zakłada wkładki, dlatego częste wizyty w łazience nie są konieczne. Jest spokojnym człowiekiem, bez wygórowanych wymagań. Chętnie spaceruje, dlatego wózek ma silnik, by nie trzeba było wkładać w spacery tyle siły.  Chodzi do domu opieki dziennej,  i raz w tyg do kąpieli przychodzi PD (kąpie bez udziału opiekunki).Opiekunka ma sporo czasu wolnego – wtorki i czwartki 8.00-16.00. Przychodzą terapeuci w tygodniu na około 30 min na ćwiczenia.

Magda ma 81 lat  i jest sprawna, porusza się przy balkoniku. Potrzebuje wsparcia przy  ubieraniu butów i skarpetek oraz asekuracji przy prysznicu- dla pewności, by nie upaść.  Kiedyś upadła, dlatego czasem czuje się niepewnie.  Poza tym nie potrzebuje pomocy. Jest komunikatywną seniorką, przyjacielską, lubi być samodzielna. Chętnie chciałaby też brać udział w prowadzeniu domu- np. gotować z opiekunką. Seniorka też jeździ do domu opieki dziennej. W tej samej miejscowości mieszkają 3 córki, które pomogą jak opiekunka powie, ale ogólnie nie chcą się mieszać w opiekę( rzadko zachodzą do rodziców).  Chętnie pojadą z opiekunką na zakupy. Rodzina mieszka na wsi Hesslingen- koło Zeven, ale rowerem można szybko dojechać do sklepów.

Schorzenia

Stan zdrowia/ choroby  : Johan

Po udarze

Inkontynencja pełna

Cewnik na stałe

Astma

Porusza się na wózku

Stan zdrowia/ choroby: Magda

Osłabienie starcze

Artroza

Reumatyzm

Astma

Porusza się samodzielnie przy rolatorku

Zakres obowiązków

Prowadzenie gospodarstwa domowego (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie).

Opieka nad osoba podopieczna (higiena, dbanie o dobre samopoczucie, pomoc w codziennych czynnościach życiowych, spacery).

Warunki dla Opiekunki

Wsparcie pielęgniarki

Brak wstawania w nocy

Własne 2 pokoje z balkonem , kuchnia, łazienka, Internet, 

Czas wolny 2-3 godz dziennie. +  2 razy po pól dnia – senior chodzi 2 razy w tygodniu do domu opieki dziennej, seniorka może zostać sama.

Wymagania

Znajomość j. niemieckiego: komunikatywna, prawo jazdy: nie , palenie tylko na zewnątrz.

Doświadczenie w opiece, doświadczenie z wymienionymi chorobami.

Gotowość do pracy w okresie świątecznym.

Oferujemy

Legalną formę współpracy, jedna umowa, minimum formalności
Niemieckie ubezpieczenie,
Pełen pakiet składek,
Bonusy, premie, zwrot kosztów podróży
Organizacja transportu
Bezpłatne wyżywienie i zakwaterowanie
Szkolenia językowe
Kontakt z koordynatorem w Polsce i w Niemczech
Uczciwość, terminowość, rzetelność

PREMIE ŚWIĄTCZNE!!!

Pola znaczone są wymagane.